Wyjazdy

Celem utworzenia tej strony jest pomoc ludziom pragnącym udać się do Brazylii, aby poddać się mocy uzdrawiania w Klinice Casa de Dom Inacio. Jan od Boga wyraził zgodę na utworzenie tej strony, na organizację wyjazdów oraz opiekę nad ludźmi z Polski, którzy pragną odwiedzić Klinikę w Abadianii. Opiekunem grupy jest Tomek, doświadczony przewodnik Casy de Dom Inacio. Organizacja wyjazdu na miejscu w Polsce jest działaniem czysto wolontarialnym.

Pensjonat, w którym zawsze mieszkaja nasze grupy leży w odlegości około 0,8 km. od Kliniki Jana od Boga. Jest to około 7 minut spacerem. Posiada bardzo ładne jasne pokoje, pełen wyrozumienia personel oraz bardzo przyjazną atmosferę. Naturalnie posiada też dostęp do internetu. Ogromny plus tego pensjonatu to dostęp do kuchni dla każdego uczestnika o każdej porze dnia i nocy. Ma to duże znaczenie podczas indywidualnego przebiegu leczenia w Klinice Jana od Boga.

Kolejny termin wyjazdu to 17.02.2020 – 02.03.2020

Po drodze mamy możliwość zwiedzenia Rio de Janerio.

Wyjazd trwa dwa tygodnie (12 noclegów w Abadianii). 

Na tym wyjeździe będzie można za dopłatą odwiedzić inne bardzo ciekawe ośrodki spirytualistyczne w Brazylii.

Jakie ? 🙂 Proszę do nas napisać 🙂

Koszt wyjazdu obejmuje: 

 • wyjazd z opiekunem grupy Tomkiem / certyfikowanym przewodnikiem grup w Casie de Dom Inacio
 • transport z lotniska i na lotnisko w Brazylii (lotniskiem docelowym jest Port lotniczy Brasília (BSB))
 • zakwaterowanie w pokoju jedno- lub dwuosobowym (pokój  jednoosobowy jest za dopłatą)
 • wyżywienie całodniowe/pyszna kuchnia brazylijska/3 posiłki dziennie/owoce pomiędzy posiłkami
 • wsparcie i opieka 24 h w trakcie całego pobytu/przewodnik leci z grupą i mieszka w tym samym hotelu co grupa
 • codzienne indywidualne rozmowy / wymiana doświadczeń
 • prowadzenie przez opiekuna poprzez wszystkie procesy uzdrawiania
 • przewodnictwo i tłumaczenia w języku polskim podczas wizyt w Klinice
 • posiłki do pokoju podczas 24-godzinnego odpoczynku po zabiegu duchowym.
 • kąpiele oczyszczające w Świętym Wodospadzie
 • BILETY LOTNICZE

Koszt wyjazdu do Kliniki, którą założył Jan od Boga w Abadianii, według warunków opisanych powyżej wynosi na dzień dzisiejszy 7900 zł.

Regułą jest, że bilety lotnicze drożeją w miarę zbliżania się terminu wylotu. Proszę o tym pamiętać i zgłaszać jak najwcześniej chęć uczestnictwa w wyjeździe z grupą. Dlatego koszt wyjazdu jest wartością, która może ulec zmianie.

Zaliczka wpisowa (wliczona w koszt wyjazdu), rezerwująca miejsce w grupie i w hotelu to 430 zł (równowartość 100 Euro). Te pieniądze są natychmiast przesyłane do osoby, która rezerwuje miejsca noclegowe w Abadianii. Reszta kwoty jest płatna w walucie EURO na miejscu w Brazylii po przybyciu do hotelu.

Bilety lotnicze są rezerwowane przez nas. Uczestnik wyjazdu płaci za bilety bezpośrednio dla linii  lotniczej. Po opłaceniu  biletów przychodzą one w formie elektronicznej bezpośrednio do uczestnika wyjazdu.

Możliwe jest indywidualny zakup biletów lotniczych przez uczestnika i dołączenie do grupy na każdym etapie podróży.

Po zarezerwowaniu miejsca w grupie będziemy cały czas w kontakcie telefonicznym i mailowym. Każdy otrzyma wiele indywidualnych porad dotyczących wyjazdu.

Wizyty w Klinice są bezpłatne.

Możecie też Państwo odwiedzać Klinikę w innych sprawach np. ze zdjęciami swoich bliskich. Takie odwiedziny są także bezpłatne.  Poza tym na miejscu nie ma wielu wydatków. „Kryształowe Łóżka” są zabiegiem wspomagającym siłę uzdrawiania. Na ogół ilość razy korzystania z „Kryształowych Łóżek” zależy od Państwa odczucia. Tak samo jest z masażami leczniczymi.

Pragniemy zaznaczyć, że NFZ nie refunduje kosztów leczenia poza krajami UE.  Należy przed wyjazdem wykupić ubezpieczenie zdrowotne na okres pobytu w Brazylii. Jest to koszt od 100 zł do 180 zł w zależności od wysokości kwot ubezpieczeniowych.

W zakładce Kontakt jest podany adres E-mail. Naturalnie jest tam też numer telefonu do kontaktu bezpośredniego. Proszę się nie krępować, dzwonić i zadawać pytania 🙂

Terminy

17.02.2020 – 01.03.2020

Wyjazd 2 tygodniowy z opiekunem. Wylot z Warszawy. Zwiedzanie Rio de Janerio. Istnieje możliwość odwiedzenia paru innych ośrodków spirytystycznych w Brazylii. Prosimy o jak najwcześniejsze zgłaszanie chęci uczestnictwa w związku z koniecznością zakupu biletów lotniczych oraz rezerwacją miejsc noclegowych w Abadianii.

27.04.2020 – 11.05.2020

Wyjazd 2 tygodniowy z opiekunem. Wylot z Warszawy. Prosimy o jak najwcześniejsze zgłaszanie chęci uczestnictwa w związku z koniecznością zakupu biletów lotniczych oraz rezerwacją miejsc noclegowych w Abadianii.

Wrzesień 2020

Wyjazd 2 tygodniowy z opiekunem. Wylot z Warszawy. Dokładny termin zostanie jeszcze podany.

Galeria zdjęć

Kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć jego powiększenie wraz z opisem.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej podróży do serca Brazylii,
do Casa de Dom Ignacio w Abadianii, gdzie codziennie zdarzają się cuda.

Pirenopolis

Proponujemy w ostatnim dniu pobytu , jednodniową wycieczkę do małego uroczego miasteczka Pirenopolis wraz z odwiedzinami pięknego wodospadu leżącego w górach nieopodal tej miejscowości. Cena do ustalenia na miejscu w Abadiani, w zależności od liczby chętnych do wzięcia udziału w takim wyjeździe.

 

Kontakt

Tomek Przewodnik Casy de Dom Inacio

 

Adres e-mailowy:

WyjazdyAbadiania@gmail.com

Witam Państwa serdecznie !

Zapraszam do wspólnego wyjazdu do Dom Inacio de Loloya w Abadianii. Sam doznałem uzdrowienia w tej Klinice i otrzymałem błogosławieństwo Istot oraz zgodę władz kliniki, aby prowadzić innych ludzi po uzdrowienie do tego miejsca.

Towarzyszę grupom podczas podróży do tego zakątka w Brazylii, w którym można doznać , uzdrawiającej mocy Istot (Entities) w klinice założonej przez brazylijskie medium Joao de Deus, znanym w Polsce pod imieniem Jan od Boga .

Jestem przewodnikiem Kliniki i przebywam z Państwem 24 h na dobę podczas podróży oraz w trakcie całego pobytu w Abadianii. Uczestniczę razem z Państwem w osobistych odwiedzinach, błogosławieństwach, modlitwach oraz medytacjach w Klinice.

Nasza wspólna podróż zaczyna się w Warszawie i po dwóch tygodniach kończy się w niej szczęśliwym powrotem 🙂

W sprawie pytań proszę do mnie pisać lub dzwonić.

Można się ze mną też osobiście spotkać przed podjęciem decyzji o wyjeździe.

Pozdrawiam serdecznie 😉

Tomek

Jan od Boga © 2019
Relizacja:
JAN OD BOGA zaprasza na osobiste spotkanie do Brazylii. Oferujemy wyjazdy do Abadianii oraz bezpośrednie uczestniczenie w spotkaniach, sensach Jana. Zapraszamy do kontaktu z nami. Oferujemy całkowitą obłusgę, pomoc w rezerwacji miejsca hotelowego w mieście Jana od Boga oraz rezerwację lotów samolotem. Jan od Boga czeka na Państwa. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.