Uzdrawianie

CASA de DOM INACIO

Jeśli walczysz z nieuleczalną przez medycynę konwencjonalną chorobą, borykasz się z uporczywymi dolegliwościami fizycznymi bądź mentalnymi lub zwyczajnie przestałeś widzieć dla siebie miejsce na świecie to zatrzymaj się i weź głęboki oddech. To nie jest koniec. To początek. Czas na zmianę. Pamiętaj, że ciało choruje, kiedy cierpi dusza. Działaj.

Istnieje dom, w którym zamieszkała miłość bezgranicznie akceptująca człowieka. To Casa de Dom Inacio de Loyola w Abadiani w Brazylii. Jesteś Wierzący lub Niewierzący ? Spokojnie, tutaj każdy szanuje Twoje poglądy i Twój indywidualizm. Nikt nie oceni Cię negatywnie ani nie będzie wygłaszał religijnych kazań. Pomoże Ci natomiast dotrzeć do źródła choroby, która trawi Twoje ciało lub serce. Poczujesz uzdrawiającą siłę. Tu znajdziesz odpowiedzi na dręczące Cię pytania.

Zdecyduj sam. Czy po raz kolejny zrzucisz odpowiedzialność za wszelkie nieszczęścia na cały świat czy może jednak w tej konkretnej chwili porzucisz  racjonalizm, pomyślisz o sobie z troską, miłością oraz ciepłem i wybierzesz opcję spotkania z Bogiem.

Stojąc pośród ludzi w białych strojach od razu czujesz więź wspólnoty. Oni wszyscy tak jak Ty przybyli tu w celu uzdrowienia. Pomimo bólu choroby i jej towarzyszącemu lękowi, na ich twarzach maluje się nieprawdopodobny spokój. Pielgrzymi medytują i wzajemnie się wspierają. Miłość wypełnia każdy zakamarek tego miejsca. Wszechobecne serdeczne uśmiechy, subtelne gesty dodają otuchy. Odczuwając atmosferę w Casa i będąc naocznym uczestnikiem spotkań zaczynasz rozumieć, że tutaj cuda nie stanowią dzieła przypadku lecz są częścią procesu i dzieją się naprawdę.

OPERACJE DUCHOWE I FIZYCZNE

Osoby zainteresowane operacjami jakie są wykonywane przez Istoty (Entities) prosimy o kontakt z wieloletnim przewodnikiem Casy z Polski Tomkiem pod numerem telefonu 788 988 911.

LEKI (ZIOŁA)

Są one lekiem na Twoje dolegliwości. Wspomagają proces uzdrawiania i dodają energii do dalszego leczenia. Są nieodzownym lekiem w procesie zapoczątkowanym w Casie de Dom Inacio.

ŁÓŻKO KRYSZTAŁOWE

Częścią terapii w Abadianii są sesje na tzw. Łóżku Kryształowym. Jest to stelaż na, którym zamontowanych jest 7 Kryształów górskich wyselekcjonowanych odpowiednio spośród setek innych kryształów. Kryształy te mają na celu aktywację oraz zrównoważenie punktów energetycznych w ciele, które są odpowiedzialne za nasze zdrowie psychiczne i fizyczne. Doznania na Łóżku Kryształowym są indywidualne dla każdego z nas. Jedne doznania dotyczą ciała i chorób fizycznych, inne z kolei uspokajają umysł przynosząc ukojenie sfery mentalnej i psychicznej.

Sesje na Kryształowym Łóżku są możliwe także w Polsce. Jednym z takich miejsc jest gabinet stowarzyszenia „Nowe Skrzydła” przy ulicy Kopernika 45 w Olsztynie.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany zakupem Łóżka Kryształowego bezpośrednio z Casy de Dom Inacio i pobłogosławionego specjalnie dla niego przez Klinikę im. Ignacego de Loyola oraz sprowadzeniem łóżka do Polski, to prosimy o skontaktowanie się z naszym przewodnikiem Tomkiem pod nr tel. 788 988 911.

Obudź swoją energię poprzez moc kryształów z Brazylii.

KRYSZTAŁY GÓRSKIE Z ABADIANII

Abadiania słynie z kryształów górskich, które mają szczególną moc. Mają one różne wielkości i różne stopnie czystości. O właściwościach kryształów napisano już bardzo wiele, a więc najlepszym źródłem, także fachowych informacji na ten temat, będzie internet  🙂 Jeżeli ktoś jest zainteresowany kupnem kryształu to prosimy o kontakt. Pomożemy w zakupie.

PYTANIA DO NAS

Jesteśmy świadomi, że nie można zawrzeć wszystkich informacji na temat sposobu oraz przebiegu procesu uzdrawiania na tych paru stronach. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny z nami za pośrednictwem Tomka. Ma bardzo dużą wiedzę oraz doświadczenie w tematyce wyjazdów, przebiegu leczenia, pobytu w Abadianii, medytacji w Current Hall oraz odwiedzin Kliniki w dni spotkań z Entities . Zapraszamy z całego serca do Kontaktu i pozdrawiamy serdecznie 🙂

Terminy

30.11.2021 – 12.12.2021

Wyjazd z opiekunem. Wylot z Warszawy. Zwiedzanie Rio de Janerio. Istnieje możliwość odwiedzenia paru innych ośrodków spirytystycznych w Brazylii. Prosimy o jak najwcześniejsze zgłaszanie chęci uczestnictwa w związku z koniecznością zakupu biletów lotniczych oraz rezerwacją miejsc noclegowych w Abadianii.

30.11.2021-12.12.2021

Wyjazd z opiekunem. Wylot z Warszawy. Zwiedzanie Rio de Janerio. Istnieje możliwość odwiedzenia paru innych ośrodków spirytystycznych w Brazylii. Prosimy o jak najwcześniejsze zgłaszanie chęci uczestnictwa w związku z koniecznością zakupu biletów lotniczych oraz rezerwacją miejsc noclegowych w Abadianii.

30.11.2021-12.12.2021

Wyjazd z opiekunem. Wylot z Warszawy. Zwiedzanie Rio de Janerio. Istnieje możliwość odwiedzenia paru innych ośrodków spirytystycznych w Brazylii. Prosimy o jak najwcześniejsze zgłaszanie chęci uczestnictwa w związku z koniecznością zakupu biletów lotniczych oraz rezerwacją miejsc noclegowych w Abadianii.

Galeria zdjęć

Kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć jego powiększenie wraz z opisem.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej podróży do serca Brazylii,
do Casa de Dom Ignacio w Abadianii, gdzie codziennie zdarzają się cuda.

Pirenopolis

Proponujemy w ostatnim dniu pobytu , jednodniową wycieczkę do małego uroczego miasteczka Pirenopolis wraz z odwiedzinami pięknego wodospadu leżącego w górach nieopodal tej miejscowości. Cena do ustalenia na miejscu w Abadiani, w zależności od liczby chętnych do wzięcia udziału w takim wyjeździe.

Kontakt

Tomek Przewodnik Casy de Dom Inacio

 

Adres e-mailowy:

WyjazdyAbadiania@gmail.com

Witam Państwa serdecznie !

Zapraszam do wspólnego wyjazdu do Dom Inacio de Loloya w Abadianii. Sam doznałem uzdrowienia w tej Klinice i otrzymałem błogosławieństwo Istot oraz zgodę władz kliniki, aby prowadzić innych ludzi po uzdrowienie do tego miejsca.

Towarzyszę grupom podczas podróży do tego zakątka w Brazylii, w którym można doznać , uzdrawiającej mocy Istot (Entities) w klinice założonej przez brazylijskie medium Joao de Deus, znanym w Polsce pod imieniem Jan od Boga .

Jestem przewodnikiem Kliniki i przebywam z Państwem 24 h na dobę podczas podróży oraz w trakcie całego pobytu w Abadianii. Uczestniczę razem z Państwem w osobistych odwiedzinach, błogosławieństwach, modlitwach oraz medytacjach w Klinice.

Nasza wspólna podróż zaczyna się w Warszawie i po dwóch tygodniach kończy się w niej szczęśliwym powrotem 🙂

W sprawie pytań proszę do mnie pisać lub dzwonić.

Można się ze mną też osobiście spotkać przed podjęciem decyzji o wyjeździe.

Pozdrawiam serdecznie 😉

Tomek

Jan od Boga © 2019
Relizacja:
JAN OD BOGA zaprasza na osobiste spotkanie do Brazylii. Oferujemy wyjazdy do Abadianii oraz bezpośrednie uczestniczenie w spotkaniach, sensach Jana. Zapraszamy do kontaktu z nami. Oferujemy całkowitą obłusgę, pomoc w rezerwacji miejsca hotelowego w mieście Jana od Boga oraz rezerwację lotów samolotem. Jan od Boga czeka na Państwa. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.