Twoje Zdjęcie

WYJAZD ! JESIEŃ 2023 !

Z WIELKĄ RADOŚCIĄ OZNAJMIAMY, ŻE PLANUJEMY WYJAZD DO KLINIKI W OKRESIE JESIENNYM 2023

JESTEŚMY W STANIE WZIĄĆ W PODRÓŻ ZE SOBĄ ZDJĘCIA i UMIESZCIĆ JE W TRÓJKĄCIE NA TERENIE KLINIKI. PRZESYŁANIE ZDJĘĆ MOŻE SIĘ ODBYĆ ZA POŚREDNICTWEM POCZTY (adres podamy przez telefon. Proszę dzwonić pod 788 988 911)  LUB DROGĄ MAILOWĄ (wyjazdyabadiania@gmail.com).

UZDRAWIANIE NA ODLEGLOSC POPRZEZ PRZEKAZANIE ZDJĘCIA.

MOŻLIWE SĄ TAKŻE SESJE UZDRAWIANIA NA ODLEGŁOŚĆ POPRZEZ OPERACJĘ DUCHOWĄ ! W sprawie szczegółów przebiegu takiej operacji prosimy o kontaktz Tomkiem pod nr tel. 788 988 9111

MOŻEMY TAKŻE PRZYWIEŹĆ ZIOŁA DLA OSOBY ZE ZDJĘCIA ZAKUPIONE W APTECE NA TERENIE KLINIKI.

Parenaście zdań poniżej jest jeszcze opis jakich danych potrzebuję do zdjęcia. To niezbędne dane, abym mógł przedstawić zdjęcie Istotom (Entities) w Current Hall, a więc proszę na ten opis spojrzeć i dołączyć niezbędne informacje w mailu.

Jeżeli ktoś ma pragnienie napisać list z prośbą o uzdrowienie to proszę to zrobić i przesłać mi go także na maila. Zawiozę go do Casy de Dom Inacio. Przy życzeniu abym zawiózł ze sobą oryginał, adres do korespondencji mogę przekazać w rozmowie telefonicznej, a więc proszę do mnie wtedy napisać lub zadzwonić. Oto mój numer telefonu 788 988 911.

Proszę piszcie do mnie co wydarzyło się w Waszym życiu i co zmienia się w Waszym ciele po tym jak przekazuję Wasze zdjęcia w Klinice. Opublikuję te szczególne słowa  tutaj, aby dodać otuchy i dać nadzieję tym , którzy odwiedzają tę strony w poszukiwaniu pomocy w uzdrowieniu.

Poniżej zamieściłem fragmenty rozmów telefonicznych i tekstów z maili, które od Was otrzymuję. Pozdrawiam Was bardzo serdecznie. Tomek ❤

„… właśnie wczoraj wieczorem (po 20:00)  poczułam się senna i wyciszona. Kiedy położyłam się do łóżka mocno odczułam ingerencję w klatce piersiowej. Tak jakby Ktoś coś ode mnie odczepiał, albo wycinał …”

„… guz w piersi znikł, a zawroty i bóle głowy zupełnie odeszły. Nikt nie chce mi uwierzyć, że to pomogły prośby do Jana …”

„… na nowych zdjęciach widać jakby guz „odsunął się” od nerki. Lekarze bardzo zdziwieni zaproponowali, aby wstrzymać się jednak jeszcze od operacji …”

„… podałam zdjęcie syna aby naprawić nasze złe relacje. Tego samego dnia kiedy pokazał pan Janowi jego zdjęcie, to syn do mnie zadzwonił pierwszy raz od ponad półtora roku … ”

„… dzisiaj byłem na USG jamy brzusznej, wątroba czysta bez torbieli dwukomorowych, po prostu nie ma. Nie pytałem się pani dr czy nie widziała szwów, bo by pomyślała, że jestem nienormalny 😀 … tak działa JAN 🙂 ”

„…zaszły bardzo pozytywne zmiany. Czuje się psychicznie o wiele lepiej i zauważyłam że mogę o wiele lepiej chodzić … ”

„…  opowiadał rano, że co się przebudził żeby się załatwić albo napić to widział taką jakby mgłę albo dym obok łóżka i czuł jakiś zapach  (pytał się mamę czy się czymś smarowała 🙂 ) …Pojawia się ten zapach tacie co jakiś czas. Czasem w nocy, czasem w ciągu dnia … on wie, że do niego PRZYCHODZĄ  … ”

„… pierwszy raz przespał całą noc. Sika bez bólu ?  bez wysokich temperatur, dreszczy, od przedwczoraj ma głos zmieniony na plus i Ph organizmu bardzo wzrosło bo dzisiaj miał 7,8 ?a było 5,0 …”

„… moja trzyletnia córeczka wstała rano i powiedziała do mnie: Mamo w nocy były u taty duchy i robiły mu operację  …”

„… mój tata robił nowe prześwietlenie. Zniknęły te guzy, które miał na płucach. Lekarz nie potrafi tego wytłumaczyć…”

” … dwa dni po tym jak zaniósł Pan zdjęcie, mój syn dostał apetytu i zaczął wstawać z łóżka. Minęło trzy tygodnie i z nim jest coraz lepiej. Mieliśmy umówioną operację w Niemczech, ale odwołaliśmy bo choroba cały czas ustępuje…”

„… nigdy tak się nie czułam. Spałam dwa dni. Czuję się teraz jakbym mogła przenosić góry…”

„… mój tata leżał w szpitalu i nie wstawał już z łóżka. Założono mu cewnik i lekarz powiedział, że nie będzie już poprawy zdrowia. Na drugi dzień tata wstał i na trzeci dzień wyszedł ze szpitala. Lekarz ze wstydu nie przyszedł się nawet pożegnać …”

„… ustąpiły dolegliwości uboczne. Zmagam się teraz tylko z główną chorobą. Wszystkie inne bóle odeszły. Po prostu ich nie ma…”

„… to od tego czasu zauważyłam, że Piotr przestał zwracać po chemii, dostał apetytu i lekarze zdecydowali się go operować …”

„… nie było żadnego innego powodu, że mąż wyszedł z białaczki niż ten, że przekazaliśmy przez Pana to jego zdjęcie. Lekarze nie chcieli już dawać dalej chemii. My w rodzinie wiemy, że to był cud, … :D”

Nie potrafię tego wyjaśnić. Te rzeczy po prostu się dzieją. Nie wiem jaki jest procent uzdrowień. Nikt nie prowadzi takich statystyk. Każdy COŚ otrzymuje w Abadianii.  Nie znam nikogo z otoczenia Jana, kto powiedziałby „wiem jak to się dzieje”. Jan od Boga mówi, że siły, energia, Istoty, które kierują jego ciałem i rękoma są siłami zesłanymi przez Boga. Czytałem wiele publikacji o uzdrawianiu w Abadianii. To wszystko są tylko sugestie na temat dlaczego dochodzi do uzdrowień. Szpaltowanie ciała, kodowanie na nowo struktur, wiara, wizualizacja … Wszystko to tylko sugestie. Nie można wytłumaczyć „po ludzku” czegoś CO przychodzi od Stwórcy spoza tego świata.

Jedźcie tam, a jak nie możecie to przesyłajcie mi zdjęcia.

Zdjęcie można wybrać według własnego uznania. Nikt w Klinice nie ocenia zdjęć. Bądź na nim takim jakim jesteś. Jeżeli się przygotujesz i zrobisz zdjęcie w jasnym ubiorze to będzie to piękne zdjęcie zrobione na tę szczególną okazję 🙂

Do maila ze zdjęciem proszę dołączyć następujące dane:

-imię i nazwisko,

-datę urodzenia,

-opis dolegliwości lub prośba skierowana do Istot

-numer telefonu

adres do wysyłki ziół.

Przesyłajcie mi swoje zdjęcia.

Pozdrawiam Was bardzo serdecznie 🙂

Tomek

PASIFLORA w kapsułkach (Zioła) z Kliniki Inacio de Loloya  Błogosławiona WODA z Kliniki

Jeżeli ktoś jest zainteresowany, aby otrzymać Pasiflorę lub Wodę z Kliniki to proszę to napisać przy przesyłaniu zdjęcia.

KRYSZTAŁY GÓRSKIE Z ABADIANII

Abadiania słynie z kryształów górskich, które właśnie z tamtego regionu mają szczególną moc. Są one różnej wielkości i o różnym stopniu czystości.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany kupnem kryształu to prosimy o kontakt.

Terminy

30.11.2021 – 12.12.2021

Wyjazd z opiekunem. Wylot z Warszawy. Zwiedzanie Rio de Janerio. Istnieje możliwość odwiedzenia paru innych ośrodków spirytystycznych w Brazylii. Prosimy o jak najwcześniejsze zgłaszanie chęci uczestnictwa w związku z koniecznością zakupu biletów lotniczych oraz rezerwacją miejsc noclegowych w Abadianii.

30.11.2021-12.12.2021

Wyjazd z opiekunem. Wylot z Warszawy. Zwiedzanie Rio de Janerio. Istnieje możliwość odwiedzenia paru innych ośrodków spirytystycznych w Brazylii. Prosimy o jak najwcześniejsze zgłaszanie chęci uczestnictwa w związku z koniecznością zakupu biletów lotniczych oraz rezerwacją miejsc noclegowych w Abadianii.

30.11.2021-12.12.2021

Wyjazd z opiekunem. Wylot z Warszawy. Zwiedzanie Rio de Janerio. Istnieje możliwość odwiedzenia paru innych ośrodków spirytystycznych w Brazylii. Prosimy o jak najwcześniejsze zgłaszanie chęci uczestnictwa w związku z koniecznością zakupu biletów lotniczych oraz rezerwacją miejsc noclegowych w Abadianii.

Galeria zdjęć

Kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć jego powiększenie wraz z opisem.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej podróży do serca Brazylii,
do Casa de Dom Ignacio w Abadianii, gdzie codziennie zdarzają się cuda.

Pirenopolis

Proponujemy w ostatnim dniu pobytu , jednodniową wycieczkę do małego uroczego miasteczka Pirenopolis wraz z odwiedzinami pięknego wodospadu leżącego w górach nieopodal tej miejscowości. Cena do ustalenia na miejscu w Abadiani, w zależności od liczby chętnych do wzięcia udziału w takim wyjeździe.

Kontakt

Tomek Przewodnik Casy de Dom Inacio

 

Adres e-mailowy:

WyjazdyAbadiania@gmail.com

Witam Państwa serdecznie !

Zapraszam do wspólnego wyjazdu do Dom Inacio de Loloya w Abadianii. Sam doznałem uzdrowienia w tej Klinice i otrzymałem błogosławieństwo Istot oraz zgodę władz kliniki, aby prowadzić innych ludzi po uzdrowienie do tego miejsca.

Towarzyszę grupom podczas podróży do tego zakątka w Brazylii, w którym można doznać , uzdrawiającej mocy Istot (Entities) w klinice założonej przez brazylijskie medium Joao de Deus, znanym w Polsce pod imieniem Jan od Boga .

Jestem przewodnikiem Kliniki i przebywam z Państwem 24 h na dobę podczas podróży oraz w trakcie całego pobytu w Abadianii. Uczestniczę razem z Państwem w osobistych odwiedzinach, błogosławieństwach, modlitwach oraz medytacjach w Klinice.

Nasza wspólna podróż zaczyna się w Warszawie i po dwóch tygodniach kończy się w niej szczęśliwym powrotem 🙂

W sprawie pytań proszę do mnie pisać lub dzwonić.

Można się ze mną też osobiście spotkać przed podjęciem decyzji o wyjeździe.

Pozdrawiam serdecznie 😉

Tomek

Jan od Boga © 2019
Relizacja:
JAN OD BOGA zaprasza na osobiste spotkanie do Brazylii. Oferujemy wyjazdy do Abadianii oraz bezpośrednie uczestniczenie w spotkaniach, sensach Jana. Zapraszamy do kontaktu z nami. Oferujemy całkowitą obłusgę, pomoc w rezerwacji miejsca hotelowego w mieście Jana od Boga oraz rezerwację lotów samolotem. Jan od Boga czeka na Państwa. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.